Chrysta Bell to amerykańska wokalistka i autorka tekstów, aktorka znana z serialu „Twin Peaks” oraz wieloletnia sceniczna partnerka David Lynch’a.

Artystka wystąpi 22 kwietnia w warszawskim klubie Smolna.

www.youtube.com/watch?v=xQcKNEp89Js

W roku 1999 artystka poznała sławnego producenta filmowego i kompozytora – David Lynch’a. Spotkanie to zaowocowało m.in. wydaniem dwóch wspólnych albumów, czyli “This Train” oraz “Somewhere In The Nowhere”. W połowie roku 2017 Chrysta Bell wydała zaś swój kolejny, solowy album “We Dissolve”. Jej twórczość to ciekawe połączenie popu z soulem, rockiem i jazzem, często określane jako tzw. dream pop. Na wiosnę 2018 roku artystka planuje wydanie i promocję nowej EP-ki, w ramach której odwiedzi wiele miast Europy.

“Eklektyczna i ekscytująca… Pełna gracji i enigmatyczna… Lynch nie mógłby napisać jej historii lepiej” – Billboard.

Oprócz tego, że Chrysta realizuje się muzycznie, to od pewnego czasu zajmuje się także aktorstwem. W maju 2017 roku zadebiutowała w kultowym, amerykańskim serialu “Twin Peaks”, którego jednym z twórców jest z resztą David Lynch. Odgrywa tam rolę agentki FBI – Tamary Preston.

www.youtube.com/watch?v=qpsisSk_cYE

Warszawa, Smolna (ul. Smolna 38) | 22.04.2018, godz. 20:00
Bilety: 55 / 75 PLN

Bilety w sprzedaży od środy 13.12 o godz. 10:00. Dostępne na stronie www.followthestep.com oraz w bileteriach Going., Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl oraz GoOut.pl.

Organizator wydarzenia: Follow The Step | Regulamin