Klub muzyczny Stary Klasztor zaprasza na koncert Tribute to George Michael w wykonaniu Mateusza Kowalczyka z zespołem! 21 stycznia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze artyści zaprezentują największe utwory brytyjskiego artysty + dodadzą kilka muzycznych niespodzianek od siebie. Z pewnością nie zabraknie takich hitów jak „Careless Whisper” czy „Faith” jak i innych znanych utworów George’a Michaela.

Mateusz Kowalczyk to wokalista i gitarzysta mocno związany z wrocławską sceną muzyczną. Dotychczas mogliśmy go usłyszeć w funkowej grupie Yummy Mummy i Ela Dębska Band z którą koncertuje po całej Polsce. Na swoim koncie ma autorską płytę zespołu Yummy Mummy pt. „Funky Diskotek”, gdzie był współtwórcą tekstów i muzyki.

Muzyka jaką na co dzień prezentuje swoim słuchaczom kręci się wokół bluesa, popu i funka. Obecnie pracuje nad realizacją swojego własnego materiału.

Na koncercie Tribute to George Michael zespół wystąpi w składzie: Mateusz Kowalczyk – gitara/wokal // Tomasz Jędrzejewski – piano // Paweł Wygas – bas // Mateusz Maniak – perkusja // Aleksandra Turoń – chórki // Katarzyna Szyszka – chórki

Zapraszamy w niedzielę 21 stycznia na dużą dawkę energii!

TRIBUTE TO GEORGE MICHAEL
Wrocław, Stary Klasztor (Sala Gotycka) | 21 stycznia 2018, godz. 19:00
Bilety: miejsca stojące: 25 zł – przedsprzedaż, 30 zł – w dniu koncertu // miejsca siedzące: 40 zł – przedsprzedaż, 45 zł – w dniu koncertu