10 studyjny album Seala zatytułowany “Standards” ukazał się 10 listopada i jest hołdem złożonym takim legendom jak Frank Sinatra, Ella Fitzgerald czy Nina Simone.

“To album, który chciałem nagrać od zawsze. Wychowałem się słuchając muzyki ery Rat Packa, dlatego nagranie tych ponadczasowych utworów było moim życiowym marzeniem. Współpraca z tymi samymi muzykami, którzy występowali z Frankiem Sinatrą i w tym samym studio było najlepszym momentem w mojej karierze” – wyjaśnia Seal.

Seal z właściwym sobie wdziękiem przenosi glamour starego Hollywood w dzisiejsze czasy. Na album trafiły m.in. klasyki z repertuaru Franka Sinatry – “Luck Be A Lady”, “I’ve Got You Under My Skin” oraz “It Was A Very Good Year”, Elli Fitzgerald “I’m Beginning to See The Light”, Niny Simone “I Put A Spell on You”, a także perełka Cole’a Portera “Love For Sale”.

Teraz dostajemy od Seala utwór “Santa Claus Is Coming To Town”. Nie byłoby w tym nic dziwnego, wielu już go nagrywało. Seal jednak postanowił “wskrzesić” Franka Sinatrę. Jak to wyszło? Sprawdźcie.

www.youtu.be/G6Lp0i_I34w