Dzisiaj do sprzedaży trafia najnowsze wydawnictwo jednej z najsłynniejszych wokalistek świata! „The Music…The Mem’ries…The Magic!” to dźwiękowe upamiętnienie trasy Barbry Streisand o tej samej nazwie z 2016 roku, której zwieńczeniem był koncert w Miami 5 grudnia. Występy divy spotkały się z rewelacyjnym przyjęciem, media zachwycały się wyczuciem, z jakim artystka akcentowała niektóre frazy, budując emocje jakich na darmo szukać w dzisiejszej muzyce rozrywkowej…

Album w sprzedaży ukazuje się w wersji cyfrowej i dwóch wersjach fizycznych: na pojedynczym dysku CD z najlepszymi fragmentami wspomnianego występu oraz w wersji 2CD z jego pełnym zapisem, w tym refleksjami Barbry wypowiadanymi ze sceny o kręceniu filmów i nagrywaniu muzyki, w szczególności ostatniego albumu ENCORE Movie Partners Sing Broadway (gdzie towarzyszą jej m.in. Alec Baldwin, Jamie Foxx, Antonio Banderas, Anne Hathaway, Hugh Jackman czy Melissa McCarthy). Na płycie jest także utwór “Climb Ev’ry Mountain” ze specjalnym udziałem Jamiego Foxxa. W sieci udostępniono już koncertową wersję „Pure Imagination”, a także „Being Alive”.

Barbra Streisand jest jedyną artystką w historii która umieszczała płyty na 1 miejscu list przebojów przez 6 kolejnych dekad. Jest nie tylko cenioną wokalistką i aktorką, ale i producentką, reżyserką, pisarką i kompozytorką.

W swojej karierze otrzymała 52 Złote Płyty, 31 Platynowych i 13 Multi-Platynowych, uhonorowaną ją także 2 Oscarami, 5 nagrodami Emmy, Grammy i Złotym Globem.