Asaf Avidan, wokalista oraz gitarzysta obdarzony niespotykaną barwą głosu w tym tygodniu odwiedzi Polskę! Utalentowany izraelski artysta już w środę (29.11) wystąpi w krakowskim Klubie Studio, dzień później (30.11) w warszawskiej Stodole, w piątek w Poznaniu.

Bilety na wydarzenia dostępne są nadal w sprzedaży!

Początki kariery Asafa Avidana sięgają 2006 roku, kiedy to wydał swoją debiutancką minipłytę zatytułowaną „Now That You’re Leaving”. Dwa lata później na rynku ukazał się jego pierwszy album „The Reckoning”, który nagrał wraz z zespołem The Mojos. Bezdyskusyjny talent oraz niepowtarzalna barwa głosu młodego muzyka przysporzył mu miliony fanów na całym świecie. Sam wokalista często porównywany jest do takich artystów jak Robert Plant czy Janis Joplin. Obecnie Asaf Avidan ma na swoim koncie trzy albumy studyjne, wydane w ramach projektu „Asaf Avidan & The Mojos”, jak również dwa krążki solowe. Najnowsza, autorska płyta artysty ujrzała światło dzienne na początku listopada 2017.

Występy Asafa Avidana to połączenie nieprzeciętnego talentu, wyjątkowego głosu oraz magicznej atmosfery.

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl