„Hans Zimmer LIVE on TOUR in Prague” – to retransmisja koncertu orkiestry Hansa Zimmera z Pragi z 2017 roku.

Na jedyny seans zapraszamy 25 listopada o godzinie 16:00 do warszawskiego kina Muranów.

Hans Zimmer to obecnie najbardziej pożądany kompozytor muzyki filmowej w Hollywood, w swoim dorobku ma ścieżki dźwiękowe do ponad 120 filmów.Skomponował muzykę do takich światowych hitów, jak „Incepcja”, „Interstellar”, „Mroczny Rycerz. Trylogia”, „Gladiator”, „Zniewolony”, „Król Lew”, „Piraci z Karaibów”, „Spiderman”, „Cienka czerwona linia”, „Kod Da Vinci”, „Mission Impossible”, „Sherlock Holmes”, „Thelma i Louise”, „Rain Man” i wielu innych.

Podczas trasy koncertowej dwudziestoosobowa orkiestra studyjna Hansa, z którą nagrywa swoje wielokrotnie nagradzane produkcje muzyczne, pojawi się na scenie w towarzystwie chóru, dodatkowej orkiestry oraz Lebo M,słynącego ze swojego niezwykłego wokalu, wykorzystanego w kompozycji Hansa w filmie „Król Lew”Disneya.Hans Zimmer wraz z pojawiającymi się na scenie 72 muzykami stworzy na scenie niezwykłe  wydarzenie, zarówno dźwiękowo, jak i wizualnie.

Pomysł trasy koncertowej 2017 przyszedł po ogromnym sukcesie koncertów granych w 2016 roku w całej Europie. Momentalnie wyprzedane bilety oraz uznanie krytyki i publiczności były dowodem na ten sukces. Co, jak na hollywoodzką karierę, może być bardzo zaskakujące, to były pierwsze tego rodzaju wystąpienia Zimmera. A jeszcze bardziej szczególnymi uczyniła je obecność dwóch, stale współpracujących z muzykiem, gitarzystów: Johnny’ego Marra i Pharrella Williamsa.Podobnie jak w przypadku show Hammersmith Apollo w 2014, trasie Hans Zimmer LIVE towarzyszyć będą spektakularne efekty wizualne zaprojektowane przez słynnego na świecie projektanta oświetleniowego Marca Brickmana. Marc współpracował z wieloma artystami, od Pink Floyd, przezNine Inch Nails, aż po Barbrę Streisand, jest również odpowiedzialny za oświetlenie Empire State Building w Nowym Yorku.

Bilety w cenie 25/27 zł, dostępne są tutaj.