Zapraszamy serdecznie na koncert poświęcony twórczości kanadyjskiego barda, poety, znakomitego pisarza i piosenkarza Leonarda Cohena, tworzącego w stylu piosenki autorskiej w gatunku folk. Będzie to ważne wydarzenie dla fanów, ponieważ w listopadzie minie rok od śmierci Cohena, który odszedł 7 listopada 2017r.

Piękne i słynne już ballady, takie jak „In My Secret Life”, „Dance Me to the End of Love”, czy „A Thousand Kisses Deep” usłyszymy w akustycznych aranżacjach wokalistki Pauliny Lendy oraz gitarzysty Piotra Kozuba, tworzących parę na scenie oraz w życiu prywatnym.

Paulina Lenda – wokalistka, autorka tekstów i muzyki.
Muzycznie w projektach solowych bardzo dużo czerpie z akustyki. W 2014r. odbyła się premiera Jej debiutanckiej, akustycznej płyty „Wolf Girl”. W 2016r. odbyła się premiera płyty „Intro”, niedziałającego już zespołu Paulina Lenda & Kruki, którego brudne rock-grunge’owe brzmienia odbiegały od solowych poczynań Pauliny. Obecnie wokalistka pracuje i skupiła się nad solowym projektem elektronicznym, oraz nad zespołem, który współtworzy ze swoim partnerem, gitarzystą Piotrem Kozubem.

Piotr Kozub – gitarzysta, wokalista, autor tekstów i muzyki.
Muzyczną drogę rozpoczął dzięki swojemu tacie, także muzykowi. W swojej muzyce zawiera elementy bluesa, folku oraz muzyki etnicznej. Wraz z bluesowym duetem Manfredi & Johnson wydał w roku 2017 debiutancką płytę “Bright and Brave”.

Acoustic Tribute to Leonard Cohen w „Lemon Tree”
Łomianki, Lemon Tree | 3 listopada, godz. 19:30 – 21:00
Wstęp: 20 zł