W oczekiwaniu na szóstą edycję coraz prężniejszego i znanego Good Vibe Festival, która zaplanowana jest na przełom maja i czerwca 2018 roku, zapraszamy na koncert zapowiadający to wydarzenia.

4 listopada 2017 roku (sobota), w koszalińskim klubie Jazzburgercafe wystąpi nietuzinkowa postać – amerykański trębacz, wokalista i producent Miles Bonny.

Artysta tworzy wypadkową takich stylów jak jazz, R&B, blues, hip hop czy soul. W związku z tym idealnie pasuje do filozofii Good Vibe Festivalu jako imprezy prezentującej wyżej wymienione gatunki muzyczne.

Miles Bonny pochodzi z New Jersey ale obecnie mieszka w stanie Nowy Meksyk. Jego album „Lumberjack Soul” z roku 2011 to jedna z klasycznych i ponadczasowych pozycji gatunku neo soul. Kariera Bonny’ego rozpoczęła się w 2002 roku kiedy to założył grupę SoundsGood. Współpracował z wieloma uznanymi artystami z całego świata. Produkował dla Sage’a Francisa. Wydawał single z Dj Day, Brenkiem Sinartą (z nim też tworzy duet S3), Anthony Valadezem, Suff Daddym, Kixnarem. Wydał też Epkę „Egg Black” z B.Lewisem. Wydawnictwo to zostało wyróżnione w wielu podsumowaniach roku 2012. Obecnie Miles Bonny szykuje się do wydania płyty stworzonej wspólnie przez jednego z najgłośniejszych producentów hip hopowo-soulowych Ta-Ku. Premiera przewidziana jest jeszcze na rok 2017.

Miles Bonny kocha rzeczywistość. Jego muzyka to ciepły koc, który przytula podczas trudów i znojów codziennego życia. Świadomość społeczna filtrowana przez mikrofony i komputery manifestuje się jako dzieło, które doceniać mogą dobrzy ludzie na całym świecie. Trasy artysty obejmowały do tej pory m.in. Niemcy, Australię, Nową Zelandię, Belgię, Republikę Czeską, Polskę, Austrię. Współpraca zawierała dodatkowe międzynarodowe projekty mające na celu zapobieganie samobójstwom w Rosji. Miles nazywa to “muzyką pracy społecznej”. Jest on kimś więcej, niż tylko muzykiem. Równolegle jest aktywny w instytucjach pomocy społecznej i placówkach edukacyjnych na terenie USA i nie tylko. Jego obecna eksploracja oddaliła go nieco od Nowego Jorku, w którym się wychował. Zaczął karierę muzyczną na terenie Midwestu, w Lawrence i Kansas City, a obecnie stacjonuje na terenie Nowego Meksyku, gdzie cieszy się naturalnym otoczeniem wspierającym jego twórcze i duchowe przedsięwzięcia starając się przy tym żyć świadomie i samo wystarczalnie. Panele słoneczne zasilają nagrania w budynku Off-Grid, który wybudował własnoręcznie z gliny, drewna i skał magmowych zebranych lokalnie. Zamiast bać się negatywnych aspektów świata, Miles nurkuje w nich, gdy szuka odpowiedzi na nasze nurtujące nas problematyczne kwestie społeczne. Połącz się z nim i przywitaj przyszłość jako przyjaciela.

Miles Bonny tworzy muzykę niezwykle delikatną, ciepłą, melodyjną. Jego koncert w Koszalinie będzie niezwykłym wydarzeniem kulturalnym.

Do tej pory Bonny wystąpił w Polsce raz, w Warszawie.