Już w najbliższy poniedziałek niezwykłe wydarzenie – YouTube PopUp Space Warsaw a w ramach niego także aktywności związane z naszymi Artystami i naszym kanałem Kayax TV.

YouTube i Kantar Millward Brown sprawdzili jak wypadają gwiazdy internetu na tle znanych osobowości telewizyjnych – kogo Polacy darzą sympatią, komu ufają, kto ich rozśmiesza, a kto inspiruje? Serdecznie zapraszam na ogłoszenie wyników pierwszego badania siły marek osobistych polskich youtuberów. Spotkanie poprowadzi Karolina Korwin Piotrowska, a wezmą w nim udział najbardziej rozpoznawalni i lubiani youtuberzy.

Wydarzenie odbędzie się podczas tegorocznego YouTube PopUp Space, dlatego też nie zabraknie gości specjalnych. Będą mieli Państwo okazję dodatkowo spotkać się z Urszulą Dudziak, która będzie promować swój świeżo uruchomiony kanał na YouTube , a wieczorem wziąć udział w kameralnym koncercie Pauliny Przybysz – będzie to pierwszy występ artystki po premierze jej solowego albumu „Chodź Tu”.

O godz. 18:00 zapraszamy do obejrzenia video live stream z występu Pauliny Przybysz w YouTube PopUp Space Warsaw. Paulina wraz z zespołem zagra 4 piosenki z płyty “Chodź Tu”.

Cały występ będzie streamowany na kanale YouTube KayaxTV.