Rag’n’Bone Man, czyli Rory Graham to brytyjski piosenkarz, który w twórczości łączy elementy bluesu, soulu i hip-hopu. Artysta ma na koncie trzy EP-ki („Bluestown”, Wolves” i „Disfigured”). Popularność jednak przyniósł mu w lipcu tego roku topowy utwór „Human”, który znalazł się na szczycie list przebojów w Austrii, Niemczech i Szwajcarii. Singiel zapowiadał album, przy którym Rag’n’Bone Man pracował z Markiem Crew – odpowiedzialnym za m.in. pierwszy krążek Bastille. Krążek premierę miał 10 lutego, a zapowiadał go dodatkowo singiel “Skin”, który jest potencjalnym następcą radiowego przeboju “Human”.

Zdobywca BRIT & Echo Award, Rag’n’Bone Man będzie kontynuował swoją entuzjastycznie przyjętą trasę Grande Reserve Tour na kontynencie europejskim w 2018 roku. Artysta zagra utwory ze swojego multiplatynowego albumu “Human” w lutym, marcu, kwietniu i maju w 20 krajach Europy przyszłego roku. Trasa rozpocznie się 23 lutego we Francji, a jej największą atrakcją będzie show w kultowym londyńskim Alexandra Palace.   

www.youtu.be/L3wKzyIN1yk

Po wyprzedanym koncercie, który odbył się w kwietniu, artysta wraca do Polski!

Koncert odbędzie się 2 maja 2018 roku na warszawskim Torwarze w ramach Grande Reserve Tour.

www.youtu.be/1Al-nuR1iAU

Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników strony livenation.pl rozpocznie się w środę, 4 października, o godzinie 10:00 na livenation.pl i potrwa do 5 października do godziny 20:00.

Bilety w sprzedaży od piątku, 6 października na livenation.pl, ticketmaster.pl i w salonach sieci empik.