Już jutro, tj. 29 września o godzinie 19:30 w Kalinowym Sercu (Warszawa) wystąpi jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie artystek jazzowych młodego pokolenia – Aga Zaryan.

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań Shirley Horn, Carmen McRea i Joni Mitchell. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi, smakowi i podejściu do śpiewania z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.

Artystka jest laureatką licznych najważniejszych nagród i wyróżnień w świecie muzycznym (w tym prestiżowej nagrody Fryderyka, oraz wielokrotnie przyznawanego jej tytułu Wokalistki Roku w rankingu magazynu Jazz Forum). Płyty Zaryan sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwala Artystce dotrzeć do szerokiego grona publiczności.

Artystka podbijała serca publiczności na całym świecie (koncertowała m.in. w Wielkiej Brytanii, USA, Belgii, Izraelu, Francji, Szwecji, Norwegii, Turcji, Portugalii oraz Islandii).

Warszawski koncert będzie wyjątkową okazją do zagłębienia się w różnorodny stylistycznie świat utworów Zaryan, na który zapraszamy wszystkich miłośników wyśmienitej muzyki i subtelnych emocji.

Bilety w cenie 80 zł // Rezerwacje 887 333 383