Koncówka tego roku będzie należała do sióstr Braxton. Nowy materiał od Toni dostaniemy już w 2018 roku. Jednak na kilka singli, jeszcze w tym roku, możemy liczyć na pewno. Siostra Toni, Tamara wyda swój nowy album już 29 września, krążek będzie nosił tytuł „Bluebird of Happiness”. W sieci pojawił się utwór „Blind”, który się na nim znajdzie. To już drugi singiel jaki mogliśmy poznać z tego albumu. Wcześniej w sieci pojawiło sie video do utworu „My Man”.

Na krążku „Bluebird of Happiness” znajdzie się 11 utworów, utrzymanych w klimacie r’n’b i soul. To pierwszy album od momentu rozstania z wytwórnia Epic Records. Za jego produkcję odpowiadają Rodney Jerkins i Vincent Herbert. Ukaże się on nakładem wytwórni Logan Land Records. Nazwa wytwórni pochodzi od imienia czteroletniego syna Tamary. Poniżej znajdziecie tracklistę albumu.

tamar-braxton-blue-bird-of-happiness-tgj

Tracklista: 1. “My Forever” // 2. “Wanna Love You Boy” // 3. “Run Run” // 4. “Hol’ Up feat. Yo Gotti // 5. “The Makings of You” // 6. “Heart in My Hands” // 7. “Blind” // 8. “My Man” // 9. “Pick Me Up” // 10. “How I Feel” // 11. “Empty Boxes”