Ella Eyre, znana m.in. z utworu wykonanego z zespołem Rudimental „Waiting All Night”, wraca do Polski, by pojawić się 22 września na scenie Blue Night! Tegoroczna edycja wydarzenia zapowiada się absolutnie wyjątkowo! Goście będą bowiem mieli okazję zobaczyć także występy KAMP!, SARSY, DJ Envee, DJ Green Rose aka Malina, czy zwycięzców konkursu “Uncovered – Daj się odkryć!”. Ponadto w cenie biletu organizator zapewnia kupon na dwa koktajle GRATIS!

www.youtu.be/0PfuHLGddwE

Blue Night to niezwykły festiwal, który gromadzi na scenie artystów różnych gatunków muzycznych. Data wydarzenia jest nieprzypadkowa, ponieważ właśnie wtedy noc zaczyna dominować nad dniem.

Dajmy się ponieść równonocy, odkryjmy w sobie nocne zwierzę i ruszajmy na podbój miejskiej dżungli! Partnerem wydarzenia jest marka Absolut, która od lat zaprasza do współpracy kreatywnych i niezależnych artystów, czerpie inspiracje z nieoczywistości oraz stawia na energicznych, kreatywnych i pełnych pasji ludzi. Więcej informacji na www.bluenight.pl.

www.youtu.be/KnnvfHz7qzA

UWAGA: Wstęp na imprezę Blue Night wyłącznie dla osób pełnoletnich za okazaniem dowodu tożsamości. W cenie biletu organizator zapewnia kupon na dwa koktajle.

Blue Night “Zwierzęta Nocy”
Studio Tęcza, 01-793 Warszawa, ul. Rydygiera 8
Od 22-09-2017, godz. 20:00 do 23-09-2017, godz. 05:00

Bilety dostępne są tutaj.