Czyżby jesien należała do jazzu? Po Stacey Kent kolejna jazzowa wokalistka planuje wydać nowe wydawnictwo. Chodzi o Dee Dee Bridgewater i jej album „Memphis… Yes. I’m Ready”. Premiera tego krążka planowana jest za niecałe dwa tygodnie, tj. na 15 września. Poniżej możecie zapoznać się z trzema utworami jakie się na nim znajdą oraz okładką i tracklistą.

Posłuchajcie „I Can’t stand the rain”, „Why (Am I Treated So Bad)” i „Hound Dog”.

Dee Dee Bridgewater – to jedna z ikon współczesnej wokalistyki jazzowej, artystka o ugruntowanej pozycji zawodowej, niezwykle popularna i uwielbiana na całym świecie.

Wielokrotnie nagradzana i nominowana do prestiżowych nagród jest dzisiaj bodaj najważniejszą wokalistką, która w niezwykle umiejętny sposób łączy jazz z muzyką rozrywkową, etniczną i doskonałą sztuką estradową.

Dee Dee Bridgewater "Memphis... Yes. I'm Ready"

Tracklista: 1. Yes, I’m Ready // 2. Giving Up // 3. I Can’t Get Next to You // 4. Going Down Slow // 5. Why (Am I Treated So Bad) // 6. B.A.B.Y. // 7. Thrill is Gone // 8. The Sweeter He Is // 9. Can’t Stand the Rain // 10. Don’t Be Cruel // 11. Hound Dog // 12. Try a Little Tenderness // 13. (Take My Hand) Precious Lord