Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z trasą koncertową Chrisa Bottiego w Polsce. Szczegółowe informacje dotyczące każdego z miast można znaleźć na stronie prestigemjm.com.

Rozpiska godzinowa*: 19:15 – Otwarcie bram // 20:30 – Chris Botti

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management)

Zakup biletów w dniu koncertu
Będzie możliwość zakupienia biletu w dniu koncertu. Punkt sprzedaży wejściówek będzie czynny przy wyznaczonym punkcie w okolicach wejścia głównego od godziny 12:00. Wejściówki będzie można również nabyć za pośrednictwem strony eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju.

Osoby niepełnosprawne
Podczas wszystkich koncertów Chrisa Bottiego przewidziane są specjalne, wyznaczone miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Gastronomia na koncercie
W każdej hali będą znajdować się punkty gastronomiczne. Będzie można w nich zakupić m.in.: napoje gazowane, niegazowane, ciepłe przekąski, hot dogi, zapiekanki, popcorn, orzeszki oraz słodycze.

Czego nie można wnosić na koncert?
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, świecących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne
Na teren imprezy nie będzie można wnosić aparatów fotograficznych z odkręcanymi obiektywami. Dopuszczalne jest natomiast korzystanie z aparatów kompaktowych, które nie będą zasłaniać widoczności innym uczestnikom koncertu.

Szatnia
W trakcie trwania wydarzeń będą również dostępne szatnie. Prosimy o niepozostawianie żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności. Przekazanie rzeczy do depozytu nie będzie możliwe.

Szczegółowe niezbędniki koncertowe dedykowane każdemu miastu można znaleźć na stronie www.prestigemjm.com w zakładce Chris Botti.