Koncert Aseman Band “Aseman – Where The Music Crosses Borders” [Niebo – tam, gdzie muzyka przekracza granice]w składzie: Golnar Shanyar (śpiew), Mahan Mirarab (gitara), Hadar Noiberg (flet), Rina Kaćinari (wiolonczela), Amir Wahb (perkusja) w ramach Singer Jazz Festival odbędzie się dzisiaj (31.08.17) na dużej scenie Teatru Kwadrat w Warszawie.

Aseman to nowy, niezwykle interesujący zespół grający jazz i world music, inspirujący się w swojej twórczości bogatą kulturą Iranu i Izraela. Założony został przez czworo mieszkających w Wiedniu Irańczyków oraz mieszkającą w Nowym Jorku Izraelkę Hadar Noirberg. Zaciekawieni nawzajem kulturą i dziedzictwem muzycznym krajów, z których pochodzą, tworzą silny, niepowtarzalny dźwięk i są dowodem na twórczą więź i przyjaźń ponad wszelkimi podziałami politycznymi.

Impreza zorganizowana we współpracy z Austriackim Forum Kultury.

Bilety do nabycia na Eventim.pl i Teatr-zydowski.art.pl oraz od 31 lipca w kasie Teatru Żydowskiego przy ul. Senatorskiej 35, tel. (22) 850 64 35 lub w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa, al. Niepodległości 141a, tel. (22) 850 56 56