Wokalistka SZA fonograficzny debiut ma już za sobą. Co prawda na album „CTRL” musieliśmy czekać trzy lata ale według nas było warto.

Podczas promowania tego wydawnictwa w Nowym Jorku, SZA spotkała się z Robem Markmanem aby zamienić z nim kilka zdań na takie tematy jak miłość do zwierząt, jej przydomek czy współpraca z Rihanną. Podczas wywiadu najbardziej zaskakujące dla fanów SZA może być stwierdzenie, że nie wiedziała aż do momentu wydania „CTRL” czy muzyka jest jej pisana. Czy to właśnie tę drogę powinna obrać w swoim życiu.

SZA wspomina również o tytule albumu:

„Nie mam kontroli, nie ma czegoś takiego jak kontrola. jestem w gonitwie za kontrolą. To jest kulminacja wszystkich tych rzeczy, tego słowa, tego pojęcia. Działa ono tak długo, że popadasz w obsesje. Nawet na tym albumie zagubiłam się i nie wiedząc ile czasu straciłam, próbując przejąć kontrole nad moim umysłem. Jak na to patrzyłam? Czy czyni mnie to lepszą pisarką? Nie wypuszcze albumu dopóki nie będę lepsza niż jestem. A prawda jest taka, że czasami musisz odpuścić i iść dalej.”

Cały wywiad możecie zobaczyć poniżej.