Wojciech Myrczek i Paweł Tomaszewski zagrają w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Zebranej tam publiczności i słuchaczom zaprezentują materiał ze wspólnej płyty pt. „Love Revisited”.

Koncert Wojciecha Myrczka i Pawła Tomaszewskiego odbędzie się 18 czerwca 2017 (niedziela) o godz. 19:00. Występ będzie w tym czasie transmitowany na antenie Trójki.

Projekt tworzą dwaj wybitni muzycy jazzowi: wokalista jazzowy roku 2015 i 2016 wg czytelników pisma Jazz Forum, laureat Grand Prix i nagrody publiczności Shure Montreux Jazz Voice Competition w Szwajcarii – Wojciech Myrczek oraz zwycięzca wszystkich najważniejszych konkursów jazzowych w Polsce, pianista, kompozytor i producent muzyczny współpracujący z czołówką polskiej i światowej sceny muzycznej – Paweł Tomaszewski.

Siła duetu tkwi w przenikaniu się dwóch indywidualności, które emanują charyzmą, muzyczną pomysłowością i dbałością o każdy dźwiękowy szczegół. Prowadzą muzyczny dialog, nie stroniąc od niebanalnej piosenki, szalonej improwizacji, chwil zadumy – zawsze jednak z poczuciem dobrego humoru. W swoim scenicznym dialogu odwołują się do standardów muzyki jazzowej i popowej, które pod ich auspicjami zyskują nieznane dotąd kształty.

Jesienią 2014 roku ukazała się płyta duetu „Love Revisited”. Sam album jak i promujące go koncerty zostały entuzjastycznie przyjęte przez publiczność w Polsce i Europe.

Swoją muzykę artyści prezentowali w prestiżowych salach koncertowych takich jak NOSPR w Katowicach, Konserwatorium w Sankt Petersburgu, Filharmonia Zabrzańska, Filharmonia Świętokrzyska, Instytut Fiński w Paryżu, BMC Opus Jazz Club w Budapeszcie, Teatr Roma w Warszawie oraz na scenach festiwali Montreux Jazz Festival w Szwajcarii, Bielska Zadymka Jazzowa, Kolory Polski Festiwal Filharmonii Łódzkiej, Jazz nad Odrą, Festiwal Pianistów Jazzowych w Kaliszu, Sofia Jazz Peak Festival w Bułgarii, Celje International Jazz Festival na Słowenii i wielu innych.