Doczekaliśmy się! Po długiej przerwie wraca do Polski! Jessie Ware wystąpi 26 lipca w gdańskim Starym Maneżu i 27 lipca w warszawskim Palladium!

Bilety właśnie trafiły do sprzedaży!

26 lipca – Stary Maneż, Gdańsk | bilety w cenie: 120zł – w przedsprzedaży // 140zł – w dniu imprezy | KUP
27 lipca – Palladium, Warszawa | bilety w cenie: 125zł – w przedsprzedaży // 140zł – w dniu imprezy | KUP

www.youtu.be/DAMM8JVbr8g

Jessie Ware rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT, koncertom u boku Jacka Penate i wsparciu kultowego undergroundowego radia Rinse FM, a wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake’a czy Jamiego Woona. Kolejne świetne single zapowiadające debiutancki album: “Running” oraz “Wildest Moments” wzbudziły jednak sensację także poza kręgiem fanów nowego R’N’B i muzyki tanecznej. Debiutancki album “Devotion” potwierdził unikalny talent Brytyjki do łączenia nowoczesnych brzmień z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i unikalnym głosem.

www.youtu.be/Wo2QB2kqG_w

Drugi album w karierze, “Tough Love”, to płyta będąca fuzją elektroniki, popu i klasycznego R&B, powstała w dużej mierze w Nowym Jorku pod okiem duetu producenckiego BenZell, który tworzą Two Inch Punch oraz znany ze współpracy z Katy Perry, Benny Blanco. Przy komponowaniu piosenek tym razem wspomogli artystkę nie tylko znany z „Devotion” Dave Okumu, ale także m.in. Ed Sheeran i Miguel. Od czasu ostatnich występów w Polsce artystka została mamą, nagrała balladę promującą film “Zanim się pojawiłeś”, a singiel “Say You Love Me” zyskał miliony odtworzeń na YouTube!