„I Am Fine”, trzeci studyjny album Kari ukaże się 9 czerwca. Znajdzie się na nim 11 utworów nagranych w jednym z najlepszych studiów w Europie – Custom34.

Już 29 maja premiera teledysku do pierwszego singla z płyty – „Talk To Me”.

Kari w swoim dorobku ma dwie autorskie płyty – „Daddy Says I’m Special” (2011, Nextpop) i “Wounds And Bruises” (2013, Nextpop).

Nowy album „I Am Fine” to przełom w jej twórczości. Dotychczasowe porównania do artystek takich jak Bat For Lashes czy Lykke Li mogą nie być tym razem adekwatne. Styl kompozycyjny KARI ewoluował, najnowsza płyta brzmi bardzo nowocześnie i świeżo, bliżej jej do lat 80. i artystów takich jak: Grimes, The Knife, MØ, Björk, czy soundtracku serialu „Stranger Things”.

kari I Am Fine

Dla fanów KARI „I Am Fine” to jej kolejne naturalne wcielenie i rozwinięcie stylu. Dla poszukujących nowych brzmień i dobrego popu – okazja do odkrycia jednej z najbardziej oryginalnych polskich artystek muzyki pop.

Premiera video do „Talk To Me” – pierwszego singla promującego nowy album odbędzie się 29 maja. Przedpremierowo singiel usłyszeć będzie można od 24 maja w Trójce w Programie Alternatywnym oraz w serwisie TIDAL. Zanim to nastąpi, artystka prezentuje okładkę albumu.