Maxwell idzie za ciosem, po zdobyciu Grammy za “Lake by the ocean” ukazuje się fantastyczne video do “Gods“. Co ciekawe artysta napisał piosenkę na kilka lat przed wydaniem całej płyty. Premiera teledysku ma miejsce na platformie streamingowej Tidal, z którą piosenkarz współpracuje.

Filmowany w różnych miejscach Los Angeles, film reżyserowany przez Philipa Andelmana wykorzystuje różowy neon do akcentowania oświetlonego miasta Aniołów, podczas gdy Maxwell swobodnie przejeżdża przez noc w białym Lamborghini.

Inspiracja wynika z doświadczenia postrzegania duchowego, równoległego wszechświata – czego nie można zobaczyć. Sztuka jest subiektywna, wizje ewoluują i chcę, aby fani interpretowali wideo samodzielnie. Mam nadzieję, że się spodoba” powiedział piosenkach dla magazynu Billboard.

Cały poprzedni rok trwała intensywna trasa koncertowa promująca album “blackSUMMERnight” i wszytsko wskazuje na to, że ten rok nie będzie inny. Cudownym akcentem będzie na pewno udział Ledisi (!!!) oraz Leeli James w tejże trasie. Pierwsze terminy już znamy. Amerykanie będą mogli usłyszeć i zobaczyć blackSUMMERnight tour od 23 maja.

A póki co cieszmy się wszyscy video do “Gods“.