Zgodnie z zapowiedzią, tydzień po singlu Pitbulla, J Balvina i Camili Cabello „Hey Ma”, poznaliśmy następną piosenkę promującą ósmy film z przebojowej serii „Fast & Furious” i soundtrack do niego. Do sieci trafił duet G-Eazy’ego i Kehlani w piosence „Good Life”. Ścieżka dźwiękowa „Fast & Furious8: The Album” będzie mieć premierę 14 kwietnia 2017.

Zgodnie z dotychczasową tradycją, do piosenki zrealizowano wideoklip.

– Kehlani to jedna z moich najulubieńszych istot na tej planecie. Niewiarygodnie utalentowana i mająca wyjątkową duszę – chwalił młodszą koleżankę G-Eazy. – Praca z nią była łatwizną, bo znamy się od lat. To jedna z moich ziomalek. Ma wspaniałą energię, a w tej piosence właśnie o nią się rozchodzi.

– Praca z G zawsze jest dla mnie wyjątkowa, bo jesteśmy przyjaciółmi. Fakt, że jestem częścią ścieżki dźwiękowej do „Szybkich i wściekłych” to niebywały zaszczyt. Jestem wielką fanką filmów akcji, w szczególności tej serii. Naprawdę nie wierzę, że mnie wybrano – skromnie mówi Kehlani. – Dorastałam, oglądając z rodzeństwem kolejne filmy z serii. Klip do piosenki ma wszystkie niesamowite składniki, jakie wideo do takiej produkcji mieć powinno: super fury, prawdziwą przyjaźń, fajne miasta, zajebistych bohaterów.

Wcześniej przygody Dominica Toretto i jego ekipy promowała także chwytliwa kompozycja „Go Off”, którą nagrali trzej hiphopowcy – Lil Uzi Vert, Quavo & Travis Scott oraz utrzymany w rytmie latino kawałek Pitbulla „Hey Ma”.