W stołecznym klubie Smolna wystartuje „Smolna Koncertowo”, czyli nowa seria koncertów na żywo, która gościć będzie najciekawszych przedstawicieli różnych brzmień muzycznych – od elektroniki, po alternatywę i mniej komercyjny pop.

Cykl zainauguruje występ Poli Rise.

Pola Rise

Po prawie 5 miesiącach od oficjalnego otwarcia i dziesiątkach imprez z występami wielu headlinerów, Smolna rozpoczyna nową serię koncertów z udziałem polskich i zagranicznych artystów, którzy zaprezentują się w nieco mniej typowo imprezowej formie.

„Od początku podkreślaliśmy, że interesuje nas muzyka elektroniczna nie tylko spod znaku klasycznych brzmień house’u i techno. Pola Rise to obecnie jedna z najzdolniejszych artystek na krajowej scenie, a to dopiero początek – takich występów będzie u nas znacznie więcej.” – mówią przedstawiciele klubu Smolna.

Pola Rise to jedna z nowych, ale bardzo zdolnych twarzy na polskiej scenie. Artystka w 2014 roku zadebiutowała utworem pt. „Did you Sleep last Night”, który w serwisie YouTube uzbierał ponad 200 tys. wyświetleń. Produkcja zyskała uznanie nie tylko w kraju, ale również m.in. w USA – znalazła się bowiem na składance z najlepszymi wykonaniami amerykańskiego oddziału Balcony TV. Podczas koncertu na Smolnej, Pola Rise wraz z zespołem zaprezentują materiał z nowej płyty jeszcze przed premierą. To doskonała okazja, żeby zapoznać się z nowymi utworami artystki, zanim zostaną oficjalnie opublikowane. Album „Anywhere but here” powstawał niemal dwa lata w różnych częściach świata. Pola w poszukiwaniu inspiracji odwiedziła Londyn, Berlin, Nowy Jork, Kopenhagę i Dublin.

www.youtu.be/ZlK52nG23EM

Pola Rise wystąpi w klubie 11 marca.

Bilety na wydarzenie można kupić w przedsprzedaży za pośrednictwem strony www.smolna38.com oraz na bramce w dniu koncertu.