Już 16 marca o godz. 18:00 odbędzie się kolejne spotkanie dyskusyjne w ramach warsztatów kulturowych w Hip Hop Akademia / Służewski Dom Kultury. Tym razem gościem spotkania, które poprowadzi Kamil Jaczyński, będą Dj Anusz i Błażej Górniak – autorzy projektu „DJ mix na 25 lat nieobecności” upamiętniającego twórczość Andrzeja Zauchy.

Błażej Górniak – skreczer, współautor płyty „Figures” (z producentem Maedem), współprowadzący warsztaty Scratch Dealers z DJem Anuszem; Piotrek Anusz Anuszewski – party rocker, promotor i jeden z organizatorów cyklu Rap History Warsaw. Dziennikarz warszawskiego Radia Kampus – razem z Michałem „Proceente” Kosiorowskim prowadzi czwartkową audycję „Hip Hop Kampus”.

Na swoim koncie ma szereg mixtape’ów:
– trzy w ramach serii RHW (rocznikowe „1989” i „1990” z 2010 roku, a także wydany w 2015 „PL rap” na 5 urodziny Rap History Warsaw)
– ukazujący przekrojowo selekcję „Mixtape ostatniej szansy” z 2014 roku
– poświęcone pamięci Andrzeja Zauchy „Zaufaj sobie. DJ mix na 25 lat nieobecności” oraz „Magia to ja. DJ mix na 68 urodziny”, oba nagrane wespół z Błażejem Górniakiem w 2016 i 2017 roku

W 2012 roku wydał wraz z Proceente nielegal „Dzień z życia mistrza ceremonii”, który w całości oskreczował i zatroszczył się o selekcję beatów. Jego cuty można też usłyszeć na muzycznych projektach: Małego Esza, Łysonżiego Dżonsona, Jana OMP, Kfiata z Siły Dżwięq, Mi-Li i Musiego.

Od 2010 roku regularnie prowadzi warsztaty DJ-skie: początkowo w Ośrodku Kultury Ochoty, Niepublicznym Gimnazjum nr 9 im. Roberta Schumana oraz wolskim studiu kultury ulicznej Step Dealers. Obecnie współpracuje na stałe z ekipą Warsztatyhiphop.pl, szerząc kulturę hip-hop oraz DJ-ski know-how na terenie całej Polski.

Termin: 16 marca 2017 (czwartek), godz. 18:00
Hip Hop Akademia – Służewski Dom Kultury
ul. Bacha 15 // Salonik Literacki
WSTĘP WOLNY