JIMEK ma prośbę do wszystkich muzyków oraz osób muzykujących. Na swoje 30-ste urodziny chce stworzyć fajny utwór, który będzie nie tylko jego zasługą ale też Waszą.

Jimek mówi tak o projekcie:

Całe życie się jaram internetami, kolaboracjami, kreatywnością ludzi więc czekałem na okazje i bum – ostatnie miesiące bycia dwudziestoparolatkiem (??) chciałbym spędzić robiąc nowy kawałek – trochę pozytywnej energii – ale chcę go zrobić razem z Wami! ? Jeśli jesteście muzykami albo muzykujecie – giienialnie – jeśli nie – jeszcze giienialniej!!

Zobaczcie szokujące wideo, w którym pierwszy raz w życiu użyłem grzebienia – to jest pierwszy pomysł który rzucam na początek i jeśli chcecie dokończyć ten kawałek razem ze mną, a dalej będziecie mieli pytania to zapraszam do komciów (młodzieżowe słowo??) bo tam już kończę szykować petardę która rozwikła wszystkie zagadki

Uwaga – Trzeba mieć 18 lat bo sam bym tego nie ogarnął więc wsparła mnie Wyborowa dzięki której powstała strona, teaser, pomogą z teledyskiem no i jak już się domyślacie skonczy sie ta akcja najgrubszą imprezą – bo w dodatku i oni i ja mamy urodziny, oni 30-ste ? a ja 90-te ?? więc nazwaliśmy stronę projekt3090.pl.

Najbardziej na świecie chciałbym Was usłyszeć i zobaczyć w tym kawałku i teledysku – będę na bieżąco reagował na to co podsyłacie.