Rosalie. pod koniec zeszłego roku zadebiutowała dobrze przyjętą EP-ką “ENUFF”. Dziś kontynuuje sukces, prezentując pierwszy klip i ogłaszając długą listę koncertów. Teledysk do “Pozwól”, to również pierwsza produkcja, ukazująca się we współpracy z wytwórnią Alkopoligamia.com.

Rosalie. pochodzi z Berlina, ale większość życia spędziła w Poznaniu. W swojej muzyce miesza inspiracje brzmieniem amerykańskiego R&B i hip-hopu lat 80. i 90. z zamiłowaniem do nowej elektroniki. Pierwszy utwór opublikowała w sieci w październiku 2015 roku, a premierę debiutanckiego wydawnictwa poprzedziła występami na poznańskim Spring Breaku, gdyńskim Open’erze czy litewskim Loftas Fest.

25 listopada ukazała się EP’ka “ENUFF”, nad którą z Rosalie. pracowało kilka osób. Producencko wsparli ją MIN t, Lux Familiar, Jordah, Paszczak, Essex i Mentalcut. Dwa polskie teksty na “ENUFF” powstały we współpracy z dobrze znanym songwriterem, Michałem Wiraszko. To właśnie połączenie sił z liderem Much i wspomnianym Jordahem, połową duetu Małe Miasta, zaowocowało utworem “Pozwól”. To pierwszy oficjalny singiel, który doczekał się wideoklipu.

Premiera teledysku stanowi również zapowiedź serii koncertów, które artystka zagra w najbliższym czasie. W lutym i marcu Rosalie. wystąpi w dziesięciu miastach prezentując materiał z EP-ki, niepublikowane utwory i bonusowe kompozycje, które znajdą się na fizycznej wersji “ENUFF”, której premierę zaplanowano na kwiecień. Podczas wizyt w Katowicach i Wrocławiu artystka będzie supportować Tego Typa Mesa w ramach trasy koncertowej rapera, promującej album Ała.. Wspólne występy to pokłosie współpracy Rosalie. z wydawnictwem Alkopoligamia.com, na kanale którego ukazał się nowy teledysk.

Lista najbliższych koncertów Rosalie.:

11.02 – Szczyrk, SnowFest // 18.02 – Częstochowa, Klub Rura // 19.02 – Wrocław, Bezsenność / Ten Typ Mes: Tour de AŁA. // 24.02 – Lublin, Nadzieja // 25.02 – Warszawa, Miłość Kredytowa 9 // 04.03 – Katowice, Mega Club / Ten Typ Mes: Tour de AŁA. // 10.03 – Białystok, Metro // 11.03 – Gdańsk, Klub Żak // 17.03 – Poznań, TBA // 18.03 – Opole, Miejsce X // 08.04 – Kraków, Prozak 2.0