Debiutancki album Sampha od dzisiaj możecie znaleźć w sklepach muzycznych! Krążek ujrzał światło dzienne nakładem Young Turks. Znalazły się na nim między innymi znane single, takie jak: „Timmy’s Prayer” i „Blood On Me”.

sampha

Wyprodukowany przez Samphę i Rodaidha McDonalda „Process”, jest jego zdefiniowaną deklaracją artystyczną. Jako jeden z najbardziej tajemniczych młodych artystów brytyjskich, Sampha użyczał swojego talentu, jako wokalista, producent i kompozytor na wielu wydawnictwach. Zarówno artystów brytyjskich, wśród których byli SBTRKT, FKA twigs, Lil Silva i Jessie Ware, jak i światowe gwiazdy: Drake, Beyonce, Kanye West, Frank Ocean, a ostatnio na płycie „A Seat At The Table” Solange. Teraz przyszedł czas, by za sprawą płyty „Process”, którą promowały wcześniej single „Timmy’s Prayer” i „Blood On Me”, opowiedział własną historię.

Rok 2017 zapowiada się dla Samphy pracowicie. Między innymi będzie go można zobaczyć podczas festiwali Coachella, Primavera Sound i NOS Primavera, a już w lutym, od serii koncertów po Stanach Zjednoczonych, rozpocznie się jego trasa, w ramach której, 19 marca, pojawi się w warszawskim klubie Proxima.

Album możecie zakupić, m.in. tutaj.