Zapraszamy na jedyne i niepowtarzalne spotkanie z LP, podczas którego amerykańska piosenkarka będzie podpisywała swój najnowszy album „Lost On You” (Magic Records). Po wielkim sukcesie przeboju „Lost On You“, LP w 2016 roku zaprezentowała płytę o tym samym tytule.

Oprócz utworów znanych z minialbumu „Death Valley”, który umilił oczekiwanie na pełny album Amerykanki, na płycie znalazło się pięć premierowych nagrań.

LP
29 stycznia, godz. 13:00
empik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122

Prócz spotkania z fanami, LP wystąpi w niedzielę (29 stycznia) w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 wystąpi Laura Pergolizzi. Znakomita amerykańska wokalistka i kompozytorka podczas koncertu w Trójce zaprezentuje się w akustycznym secie, który poprzedzi rozmowa z Piotrem Metzem.

Transmisja na antenie Trójki od godz. 19.05.

Artystka przyjeżdża do Polski promować swój nowy singiel „Other People”. To drugi utwór promujący jej najnowszy album „Lost On You”, który rozsławił wielki przebój o takim samym tytule – zarazem jedna z najchętniej słuchanych piosenek 2016 roku (ponad 30 mln odsłon na kanale YouTube).

W oczekiwaniu na nowy album LP wydała na początku 2016 roku EP-kę „Death Valley”. Wydawnictwo było małym przedsmakiem tego, co znajdzie się na płycie „Lost On You”. Oprócz utworów znanych z „Death Valley”, na nowy album trafiło pięć kolejnych, premierowych nagrań. W tworzeniu utworów wspomógł LP długoletni współpracownik – Nate Campany.

LP, czyli Laura Pergolizzi urodziła się w 1981 roku na Long Island k/Nowego Jorku. Pierwsza jej płyta „Heart Shaped-Scar” ukazała się w 2001 roku. „Lost On You” to jej czwarty studyjny materiał. Artystka ma na koncie również hity dla takich gwiazd, jak: Rihanna, Christina Aguilera, Rita Ora oraz The Backstreet Boys.

Zapraszamy do przekonania się na własne uszy, jak LP brzmi na żywo. W Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej wykona akustyczny set z gitarzystą Johnem Davidem Carrerą. Przed występem wywiad z Laurą przeprowadzi Piotr Metz, kierownik redakcji muzycznej Trójki.

Transmisja koncertu na antenie Trójki w niedzielę 29 stycznia od godz. 19.05.