Hubert Tas to poznański utytułowany dj i producent. Na swoim koncie ma dwa albumy nagrane w duecie z Czarnym oraz solowy album „Roots”. W roku 2016 zdobył 3. miejsce na mistrzostwach świata dj federacji IDA w kategorii show. Najnowsza płyta pt. „Mechanism” została nagrana przy udziale młodych, zdolnych muzyków tworzących skład The Small Circle. W skład zespołu wchodzą: Jacek Pohl (trąbka), Michał Pijewski (saksofon barytonowy), Piotr Jaraszkiewicz (perkusja), Jerzy Fryderyk Wojciechowski (skrzypce), Marianna Wojciechowska (skrzypce), Martyna Kowzan (altówka), Justyna Korpas-Czarniecka (wiolonczela).

Hubert Tas & The Small Circle to pewne instrumentalne opowiadania, w którym spotykają się muzycy klasyczni ze szczypną delikatnej elektroniki i skreczu. W skrócie jest to połączenie nowych form ekspresji z klasycyzmem.

Płytę „Mechanism” promuje klip „Praga”.

Koncert Before Good Vibe Festival – Hubert Tas & The Small Circle odbędzie się 11 lutego 2017 r. o g. 20:00 w klubie Jazzburgercafe przy ul. Pileckiego 10 w Koszalinie

Bilety w cenie 15zł (przedsprzedaż) i 25zł w dniu koncertu dostępne w klubie oraz na stronie biletomat.pl. Na stronie można też w cenie 30zł kupić bilet wraz z płytą cd „Mechanism”. Będzie ona do odbioru przy wejściu.