Zapraszamy do obejrzenia najnowszego video Kayah do utworu „Gdy pada śnieg” (Envee Remix), który powstał dzięki zaangażowaniu samych fanów artystki.

Video stanowi zbiór zdjęć z życzeń świątecznych wysłanych do Kayah przez jej fanów. Życzenia fanów w postaci elektronicznych kartek świątecznych powstawały przy użyciu udostępnionej na stronie Kayah, specjalnej aplikacji.

TRASA KONCERTOWA 

Ruszyła także świąteczno-noworoczna trasa koncertowa Kayah, promująca najnowszy album artystki „Gdy pada śnieg”. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają wprowadzić się w bożonarodzeniowy nastrój piękną muzyką.

Podczas koncertów Kayah wykona klasyczne polskie kolędy, takie jak Cicha noc, Jezus Malusieńki, Lulajże Jezuniu, Wśród nocnej ciszy, czy Nie było miejsca dla Ciebie. Nie zabraknie także autorskich świątecznych utworów Kayah, w tym znanego już od lat szlagieru świątecznego „Ding Dong”, jak również singli z nowej płyty – „Pusty talerzyk” i „Gdy pada śnieg”. Artystce towarzyszyć będą na scenie wybitni instrumentaliści z Janem Smoczyńskim jako kierownikiem zespołu na czele.

Szczegóły na temat koncertów pod poniższymi linkami:
Warszawa – 7 stycznia // Gdańsk – 11 stycznia // Poznań – 12 stycznia // Sosnowiec – 13 stycznia //Łódź – 14 stycznia