W poniedziałek 5 grudnia w Kings Theatre na Brooklinie w Nowym Yorku, VH1 po czteroletniej przerwie powróciło z koncertem “Divas Holiday: Unsilent night“.

Największym punktem koncertu, w dodatku zaraz na początku okazała się Mariah Carey ze swoim “All I want for Christmas is you“. Zaraz za nią swoim głosem wzbogaciły ten wieczór JoJo, Serayah i Bebe Rexha dając popis w “All alone on Christmas“.

Wstrząsnęła wszystkimi Patti LaBelle wykonując olśniewająco swój singiel z 1992 roku “When You’ve Been Blessed (Feels Like Heaven)“. Kontynuacją wspaniałego występu był duet wielkiej Patti razem z Vanessą Williams w utworach “Save The Best for Last” oraz “What Child Is This“. Tenaya Taylor natomiast rozgrzała publiczność bardzo sexowną wersją “Santa baby“, a wraz z Dianą Gordan zaśpiewały jeszcze “Jingle Bell Rock“.

Finał należał do Chaka Khan, która wykonała jak zwykle niezwykle energetycznie “Ain’t Nobody” i “Natural Woman“, a do “I’m every woman” dołączyły do niej wszystkie wokalistki dając z siebie wszystko!