W poniedziałek 5 grudnia w Kings Theatre na Brooklinie w Nowym Yorku, VH1 po czteroletniej przerwie powróciło z koncertem „Divas Holiday: Unsilent night„.

Największym punktem koncertu, w dodatku zaraz na początku okazała się Mariah Carey ze swoim „All I want for Christmas is you„. Zaraz za nią swoim głosem wzbogaciły ten wieczór JoJo, Serayah i Bebe Rexha dając popis w „All alone on Christmas„.

Wstrząsnęła wszystkimi Patti LaBelle wykonując olśniewająco swój singiel z 1992 roku „When You’ve Been Blessed (Feels Like Heaven)„. Kontynuacją wspaniałego występu był duet wielkiej Patti razem z Vanessą Williams w utworach „Save The Best for Last” oraz “What Child Is This„. Tenaya Taylor natomiast rozgrzała publiczność bardzo sexowną wersją „Santa baby„, a wraz z Dianą Gordan zaśpiewały jeszcze „Jingle Bell Rock„.

Finał należał do Chaka Khan, która wykonała jak zwykle niezwykle energetycznie „Ain’t Nobody” i “Natural Woman„, a do „I’m every woman” dołączyły do niej wszystkie wokalistki dając z siebie wszystko!