Brytyjski producent Naughty Boy powrócił z nowym singlem „Should’ve Been Me” feat. Kyla and Popcaan! Do singla powstał już teledysk, który możecie zobaczyć poniżej.

Znany z odkrywania nowych talentów producent postanowił zakończyć pełen sukcesów rok utworem z super utalentowaną wokalistką Kylą.

Kyla stała się prawdziwym odkryciem tego roku – gościnnie m.in. można było ją usłyszeć w przeboju Drake’a „One Dance”, który spędził aż 15 tygodni na 1. miejscu w Wielkiej Brytanii.

Should’ve Been Me” to przebojowy, dancehallowy utwór, w którym gościnnie pojawia się nie tylko Kyla, ale też Popcaan – jamajski wokalista i DJ, który do tej pory współpracował m.in. z Drake’iem, Jamie XX oraz AlunaGeorge. Jak przyznaje Naughty Boy mimo, iż dzięki swojej ugruntowanej pozycji ma możliwość pracy z największymi gwiazdami, to jednak równym stopniu ekscytuje go praca z nowymi talentami.

„Wciąż mogę być kimś, kto zapoczątkuje karierę następnej Emeli, Sama czy Elli. Na mojej kolejnej płycie chcę mieć 6 mega gwiazd i 6 przyszłych gwiazd” – wyznaje Brytyjczyk.

Naughty Boy to pochodzący z Watford Shahid Khan, który zadebiutował w 2013r. płytą „Hotel Cabana”. „Hotel Cabana” zapoczątkował kariery Sama Smitha, Emeli Sandé czy Ellie EyreNaughty Boy na swoim koncie ma też współpracę z samąBeyoncé, która zaśpiewała w jego przeboju „Runnin’ (Lose It All)”. Artysta jest ponadto właścicielem Naughty Records oraz Naughty Words, które jest odpowiedzialne za skomponowanie m.in. „Pillowtalk” Zayna Malika, „Writing’s On The Wall” Sama Smitha, czy najnowszego singla Emeli Sandé’s – Hurts.