„RetroNarodzenie” to tytuł najnowszego wydawnictwa Ani Rusowicz, którego już od tego piątku można posłuchać przedpremierowo w TIDAL.

Jest to zestaw autorskich utworów wokalistki, które powstały z miłości do zimy i klimatu świąt Bożego Narodzenia. Oficjalna premiera albumu odbędzie się 9 grudnia, ale użytkownicy TIDAL mogą już teraz posłuchać płyty „RetroNarodzenie”.

Dla fanów Ani Rusowicz, TIDAL przygotował niespodziankę.

Użytkownicy korzystający z platformy, mogą zapoznać się z najnowszym wydawnictwem wokalistki na 7 dni przed jego oficjalną premierą. RetroNarodzenie Ani Rusowicz, które ukaże się oficjalnie 9 grudnia to big-bitowe pastorałki, w stylu nawiązującym do tradycji lat 60. i 70. W nagraniu albumu wzięło udział grono znakomitych gości, takich jak Czesław Mozil, Adam Nowak, Renata Przemyk, Artur Andrus czy Marek Piekarczyk czy Martyna Jakubowicz. Najnowszy album Ani Rusowicz to rockandrollowy klimat, radość wspólnego muzykowania, chwila zadumy nad szczególnym świątecznym czasem.

Ania Rusowicz jest laureatką Fryderyka. RetroNarodzenie to trzeci album w jej dyskografii, którą uzupełniają Mój Big-Bit z 2011 i Genesis z 2013 roku. Wspomniane albumy są także dostępne w TIDAL pod tym linkiem.