Ania Karwan, finalistka programu „The Voice Of Poland”– uznana przez trenerów jedną z najlepszych uczestniczek Formatu.

Swoim brawurowym wykonaniem “Purple Rain“ Prince’a podbiła serca internautów, trafiając do światowych zestawień najlepszych “blindów” w historii Voice’a i tym samym rozpoczęła nową muzyczną podróż do samej siebie.

Jej interpretacja utworu „Kamień” z repertuaru Kayah, oraz fenomenalne duety – „Man In The Mirror” Michaela Jacksona z Kubą Badachem oraz „Women’s Worth” Alicii Keys z Natalią Kukulską, potwierdziły, że Ania Karwan jest już dojrzałą i pewną swojej muzycznej drogi artystką.

Ania w wywiadach przyznaje, że długo szukała siebie i próbowała się przebić przez niewidzialny mur.
Jej muzyczna kariera trwa już kilkanaście lat, a dotychczasowa praca i doświadczenia sprawiły, że – jak sama mówi – obecnie jest już gotowa, aby zaprezentować własne utwory, opowiedzieć w nich swoją historię. W sposób dojrzały, przemyślany, szczery i prawdziwy. Ania jest przede wszystkim Panią Emocji – sama, emocjonalna, krucha i silna zarazem, ma wyjątkową zdolność, by swoimi interpretacjami, wydobywać ze słuchaczy najgłębsze uczucia. Koncerty Ani to dopracowane do perfekcji muzyczne rytuały, podróże do świata duszy, a w piosenkach jest: “dużo miłości, życiowych rozliczeń, emocji ponad wszystko i przeżyć, którymi chce się dzielić ze słuchaczami”.

Wokalistka zdradza już, że na płycie, którą właśnie tworzy znajdzie się mnóstwo dobrej energii i chciałaby aby był to uzdrawiający “krążek”.

W sobotę, 03.12.2016 będzie można usłyszeć wszystkie utwory jakie wykonała w programie the Voice Of Poland oraz kilka nowych kompozycji w tym singiel skomponowany przez Natalię Kukulską specjalnie dla Ani.

Ania Karwan
Warszawa | Miłość Kredytowa 9
3 grudnia 2016, godz. 20:00

Skład zespołu: Ania Karwan – wokal // Tomasz Świerk – instrumenty klawiszowe // Tomasz Mądzielewski – perkusja // Bartosz „Bartozzi” Wojciechowski – bas // Artur ”Boo-Boo” Twarowski – gitary // Michał Szafraniec – saksofon