Mikromusic Orkiestra to wzmocnienie brzmienia klasycznego składu zespołu przez kwartet dęty. Aranżacje dla orkiestry rozpisał Adam Lepka, trębacz i multiinstrumentalista, na co dzień zaangażowany w takie projekty jak Kanał Audytywny, L.U.C, czy Rebelbabel. Koncerty z mini orkiestrą dętą to ogromna dawka dźwięku i emocji.

W repertuarze koncertowym będziemy mogli usłyszeć zupełnie inne aranżacje najbardziej znanych piosenek oraz nowy materiał przygotowany specjalnie na tę trasę koncertową.

Ostatnie wydawnictwo zespołu to „Matka i żony” (premiera odbyła się 2 października 2015 r.), jedna z najbardziej energicznych płyt, które zespół nagrał do tej pory. Płytę promował singiel pod tytułem „Krystyno” oraz singiel „Bezwładnie”, w którym gościnnie w duecie z Natalią zaśpiewał Skubas.

Dziś w sieci pojawiła się nowa wersja kolejnego utworu z tego krążka. Kawałek „Dom” został nagrany w ramach projektu Mikromusic Orkiestra w „salce u Jacka”. Zespół jest w ciągłej trasie.

Poniżej znajdziecie dokładną jej rozpiskę.

19.11 Koszalin- Filharmonia Koszalińska / 20.11 Świdnik – X Świdnik Jazz Festival / 23.11 Poznań – 9 Stóp / 24.11 Gdańsk – B90 / 26.11 Kraków – Aula AGH Pawlon U2 / 30.11 Wrocław – Stary Klasztor / 03.12 Łódź – Klub OHM / 08.12 Warszawa – Stodoła / 16.02 Szczecin – Filharmonia Szczecińska