Emeli Sandé co rusz raczy swoich fanów nowinkami i nowościami. Po wydaniu kilka dni temu albumu „Long Live The Angels”, artystka idzie krok dalej.

Już dzisiaj o godz. 22:00 naszego czasu, dzięki platformie Tidal będziecie mogli obejrzeć specjalny koncert. Szczegóły nie są znane, wiadomo że występ odbędzie się w londyńskim Village Underground, i na pewno będzie można usłyszeć utwory z nowego krążka.

emeli-sande-tidal

Płytę „Long Live The Angels” promuje fantastyczny singiel „Hurts”, który powstał z silnej potrzeby wolności.

„Na tym albumie odpuściłam kontrolę i autocenzurę, a „Hurts” jest tego najlepszym wyrazem” – opowiada artystka.

Album „Long Live the Angels” powstawał w Nowym Jorku, LA i Oxfordzie i jest dostępny w dwóch wersjach – standardowej (15 utworów) i deluxe (18 utworów). Płyta, będąca tryumfalnym powrotem Sande, zaskakuje niesamowitymi pokładami energii. W centrum wszystkiego oczywiście jest jak zawsze niesamowity głos Emeli Sande.

„Chciałam mieć pewność, że płyta nie jest przesadnie wyprodukowana, ale wokalnie poszłam na całość” – opowiada artystka. Płyta jest prawdziwym popisem możliwości i technik wokalnych Sande, ale też jej naturalnej intuicji jako wokalistki. Muzycznie Long Live the Angels to w dużej mierze powrót do korzeni Emeli Sande – soulu i R&B.