Macy Gray zagra w Polsce dwukrotnie! Po ogłoszeniu koncertu w Warszawie, dodana została jeszcze jedna data i miejsce. Mianowicie Gray zagra 26 marca we Wrocławiu! Artystka o jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych głosów w historii muzyki wystąpi aby promować swoją nową płytę “Stripped”.

Urodzona w Ohio Amerykanka zadebiutowała w 1999 roku albumem Oh How Life IS. Pochodzący z pierwszej płyty utwór I Try stał się wielkim przebojem na całym świecie. Liczne nagrody (m.in. Grammy i MTV Awards) oraz liczba sprzedanych płyt, bo aż 25 mln kopii, są tylko potwierdzeniem jej niezwykłego sukcesu.

www.youtube.com/watch?v=0qX7ZsxD3Ik

Pomimo, że Macy Gray jest wielokrotną zdobywczynią nagrody Grammy w kategorii artystka pop, chce o sobie myśleć jako o jazzowej piosenkarce. Zaczęła swoją karierę grając z zespołami jazzowymi i powraca do korzeni w swojej nowej płycie Stripped wydanej nakładem Chesky Records. Płyta jest składanką przearanżowanych piosenek, trzech zupełnie nowych utworów oraz 2 coverów, a całość jest spójna, wypełniona intymnym, wieczorowym i niezwykle ciepłym klimatem.

Macy Gray
26 marca 2017 roku, godz. 19:00
Wrocław, Narodowe Forum Muzyki

Ceny biletów nie są na razie znane.