“Michael Bublé – TOUR STOP 148” to wyjątkowa okazja, by poczuć się jak w pierwszym rzędzie podczas koncertu wyjątkowego artysty. Całkowicie wyprzedane koncerty na trasie To Be Loved Tour obejrzały łącznie dwa miliony fanów fenomenalnego wokalisty. „Michael Buble – TOUR STOP 148”, zostanie zaprezentowany na kinowych ekranach Multikina już dzisiaj, tj. poniedziałek, 26 września.

www.youtu.be/CI81T5dmFrk

Każdy krok Michaela Bublé rejestrowała ekipa filmowa, dzięki której powstał „Michael Bublé – TOUR STOP 148”, dokument muzyczny wypełniony hitami kilkukrotnego zdobywcy nagrody Grammy. Usłyszymy między innymi “Home”, “Haven’t Met You Yet”, “Cry Me A River”, “Feelin’ Good” i inne przeboje. Ale to nie wszystko! Będzie można także wejść za kulisy i podejrzeć, jak ekipa Bublé przenosi się z miasta do miasta, z kraju do kraju, z kontynentu na kontynent – i tak przez dwa lata! Dodatkowo, specjalnie dla widzów kinowych, twórcy dokumentu przygotowali specjalny piętnastominutowy wstęp z udziałem Michaela Bublé.

„Michael Bublé – TOUR STOP 148” ucieleśnia humor i urok występów wspaniałego artysty. Dzięki filmowi widzowie dowiedzą się, jak wygląda codzienne życie w trasie koncertowej i jakie przeszkody musi codziennie pokonywać team Bublé. Efektem końcowym są bezbłędnie wykonane, perfekcyjne show każdego wieczoru. Reżyser Brett Sullivan uchwycił fascynację i emocjonalne zaangażowanie, które jest potrzebne, by dostarczyć widzom rozrywki o ogromnej skali i ambicji. Co i rusz dowiadujemy się czegoś nowego o członkach ekipy technicznej, artystach, ich związkach i poświęceniu.

„Michael Bublé – TOUR STOP 148” będzie można zobaczyć 26 września 2016 o godz. 20:00 w wybranych kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rybnik, Szczecin, Warszawa – Złote Tarasy, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.

Ceny biletów:

  • Warszawa: 26,50 zł
  • Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław – Pasaż: 25 zł
  • Pozostałe kina: 23 zł

Bilety na „Michael Bublé – TOUR STOP 148” w sprzedaży od 23 sierpnia. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online.