Good Taste Production zaprasza na koncert Kuby Badacha w warszawskim Teatrze Roma! Już 31 października artysta wykona utwory legendy polskiej sceny muzycznej – Andrzeja Zauchy, w nowych autorskich aranżacjach Jacka Piskorza i Kuby Badacha.

„To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo „hołd”… Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory…” – Kuba Badach

Kuba Badach (ur. 24 sierpnia 1976) – wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny; lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Jako dwunastolatek, w 1988, nagrał płytę z kolędami napisanymi specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. W 1996 rozpoczął edukację na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalnej, której jest absolwentem.Zdobywca nagrody Fryderyk 2011 i 2012 w kategorii Wokalista.

KUBA BADACH, TRIBUTE TO ANDRZEJ ZAUCHA. OBECNY
31.10.2016, godz. 20:00 / Teatr Roma, ul. Nowogrodzka 49, Warszawa

Bilety w cenach: 69 zł (strefa C), 99 zł (strefa B), 129 zł (strefa A)
Bilety dostępne na: www.goodtaste.com.plwww.bilety24.plwww.eventim.pl www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.