Znakomity trębacz i kompozytor, który od lat regularnie pojawia się w pierwszej dziesiątce trębaczy prestiżowej dorocznej ankiety amerykańskiego magazynu „Down Beat” zagra w towarzystwie świetnych muzyków z formacji RGG Trio. Oprócz Tomasza Stańki na scenie usłyszymy: Łukasz Ojdana – fortepian, Maciej Garbowski – kontrabas i Krzysztof Gradziuk – perkusja. Koncert odbędzie się 22 października 2016 roku w klubie 12on14 Jazz Club w Warszawie.

Od wczesnych lat 60-tych uznawany za wybitny talent, Stańko od początku był nowatorem, podążał za koncepcjami Ornette Colemana, Cecila Taylora i George’a Russella. Przyznaje, że swą harmoniczną wrażliwość zawdzięcza pianiście Krzysztofowi Komedzie, kompozytorowi niezapomnianej muzyki do filmów Romana Polańskiego „Nóż w wodzie” i „Dziecko Rosemary”.

TOMASZ STAŃKO BAND
12on14 Jazz Club, sobota, 22.10.2016

Tomasz Stańko – trąbka / Łukasz Ojdana – fortepian / Maciej Garbowski – kontrabas / Krzysztof Gradziuk – perkusja

Ze względu na ograniczoną pojemność Klubu odbędą się dwa pełne koncerty:
I koncert – 19:00 / II koncert – 22:00

BILETY: I pula (przedsprzedaż) – 100 PLN / II pula (w dniu koncertu) – 110 PLN

* Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce”.
** Dla posiadaczy klubowej karty VIP / dziennikarzy bez akredytacji / studentów / uczniów przysługuje (za okazaniem ważnej legitymacji) zniżka -10%. Ulga obowiązuje zarówno w przedsprzedaży jak i w dniu koncertu.
*** Nie gwarantujemy miejsc siedzących. Możliwość rezerwacji miejsca/stolika jest możliwa wyłącznie dla posiadaczy klubowej karty VIP.