Po dwóch latach nieobecności charyzmatyczny wokalista z Izraela powraca do Wrocławia! Sam na sam ze swoją gitarą robi to, co potrafi robić najlepiej – wchodząc w głąb siebie, tworzy chwile czystych emocji, które przekazuje publiczności swoim unikalnym głosem. 16 listopada wystąpi w Teatrze Capitol na koncercie w ramach obchodów X – lecia Ethno Jazz Festival.

The New York Times opisuje go jako niezwykłą hybrydę:

„Artysta, który pisze jak Leonard Cohen, śpiewa jak Robert Plant i ma charyzmę kabaretowego showmana..”

Wyprzedane koncerty na całym świecie, występy w roli headlinera największych i najbardziej prestiżowych festiwali, świetne recenzje prasy światowej, Platynowa i Złota Płyta… Po międzynarodowym sukcesie, Asaf Avidan chciałby przypomnieć sobie i widzom, że jest przede wszystkim bardem i autorem tekstów.

W show, którego świadkami będziemy we Wrocławiu – teksty, melodie i głos są w centrum uwagi. Podczas intymnej podróży, Avidan zachęca nas, aby zajrzeć do labiryntu jego świata, podejrzeć jak płacze, szepcze i wykrzykuje nowe interpretacje utworów z całego swego repertuaru.

Wejdź w labirynt i zanurz się w pełnym spektrum ludzkich emocji – Asaf nazywa to „poszukiwaniem momentu prawdy”.

X lat Ethno Jazz Festival
ASAF AVIDAN – Into The Labyrinth Solo Tour
16.11.16 godz. 19.00 Teatr Muzyczny Capitol, ul. Piłsudskiego 67
bilety:
180 zł – I miejsca, 150 zł – II miejsca, 120 zł – III miejsca

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach:  www.biletin.plwww.ticketpro.pl,  www.ebilet.plwww.eventim.plwww.biletyna.pl / rezerwacje: bilety@o2.pl