8 lipca, w ramach imprezy urodzinowej kolektywu FLIRTINI, w klubie Miłość wystąpi ABRA! Będzie to pierwszy polski koncert wschodzącej gwiazdy amerykańskiego r&b.

Abra pochodzi z Londynu ale od lat mieszka w Atlancie. Ma 21 lat. Sama pisze teksty, komponuje i produkuje bity. W nowoczesny sposób łączy klasyczny hip-hop z syntezatorowym brzmieniem popu lat ’80, całość utrzymując w stylistyce lo-fi. Sama siebie nazywa „księżna darkwave’u”. Nostalgia, niepokój, opisy skomplikowanych relacji z innymi, to powtarzające się motywy jej tekstów.

Artystka zwróciła na siebie uwagę ludzi z kolektywu Awful Records akustycznymi coverami znanych rapowych numerów autorstwa Waka Flocka Flame czy Gucci Mane’a, które zamieszczała na swoim koncie YouTube. W 2015 roku ukazał się jej debiutancki album „Rose”. To z niego pochodzą najbardziej popularne utwory artystki – singlowe „Fruit” i „Roses”. Materiał został doceniony przez krytyków, którzy jednym głosem wymieniali ksywkę młodej wokalistki obok takich postaci nowego pokolenia r&b jak Tinashe, FKA Twigs czy Kelela.

Warszawski koncert Abry poprzedzi premierę jej najnowszego wydawnictwa – „EP PRINCESS” (15 lipca). O atrakcje w trakcie reszty wieczoru zadba duet jubilatów z FLIRTINI – Jedynak i Ment XXL!

Bilety dostępne na platformie Going.