29 maja zapraszamy Was do wysłuchania wyjątkowego koncertu Mieczysława Szcześniaka i Krzysztofa Herdzina. Koncert odbędzie się w studio im. Agnieszki Osieckiej z repertuarem ze wspólnie stworzonego albumu „Songs From Yesterday”. Kameralny koncert będzie transmitowany na antenie radiowej Trójki, start o godz. 20:05.

Album „Songs From Yesterday” to jazzowy hołd Szcześniaka i Herdzina oddany artystom takim jak John Lennon, Eric Clapton, David Bowie, czy Stevie Wonder. Ten pierwszy zaśpiewał doskonale jak zawsze, ten drugi jest autorem stylowych i bezpretensjonalnych aranżacji. Muzycy zawiesili sobie poprzeczkę bardzo wysoko, decydując się zarówno na znane przeboje („Satisfaction”, „Yesterday”,czy „Tears In Heaven”), jak i na piosenki dużo mniej oczywiste, których odkrywanie sprawia wielką przyjemność („Ribbon In The Sky”, „Alfie”, czy „My Cherie Amour”).

Wydawnictwo uzyskało status Złotej Płyty! Niedzielny koncert to wyjątkowa okazja do posłuchania standardów muzyki popularnej w jazzowych aranżacjach.