Organizatorzy Audioriver ogłaszają ostatnich zagranicznych artystów programu głównej części festiwalu. Są to Ella Eyre, C2C, The Martinez Brothers, Motor City Drum Ensemble, Jubei & SP:MC Present Zones, Neonlight, Fatima Yamaha i Fabio Florido. Ujawniamy też pierwszych polskich artystów, którzy wystąpią w ostatni weekend lipca w Płocku. Będzie to duet RYSY i Natalia Nykiel w specjalnym projekcie przygotowanym właśnie na tę okazję.

www.youtu.be/lqPC3dmKFdw

Jeszcze rok temu mówiąc o Elli Eyre posługiwalibyśmy się przede wszystkim odniesieniami do kooperacji, jakie ma na koncie. Cały świat usłyszał o niej dzięki wielkiemu hitowi Rudimental, „Waiting All Night”, któremu użyczyła swojego głosu. Jej śpiew znajdziemy także na albumie Tinie Tempah, mixtapie Bastille czy w utworze „Gravity” DJ-a Fresha. Niemniej od sierpnia minionego roku Ella Eyre ma na koncie już własny pełnowymiarowy album, który pokazuje, że tę artystkę stać na dużo więcej niż tylko stanie u boku innych gwiazd. Płyta „Feline” dotarła aż na czwartą pozycję UK Albums Chart i zawiera m.in. takie utwory, jak „If I Go”, „Comeback” czy „Together”.

www.youtu.be/KnnvfHz7qzA

To już ostatnie ogłoszenie, jeśli chodzi o zagranicznych artystów mających wystąpić podczas dwóch nocy na plaży. Organizatorzy zdradzają jednak, że mają jeszcze zagraniczne asy w rękawie, czyli gwiazdy, które w ciągu dnia zagrają na BURN Stage zlokalizowanej na rynku Starego Miasta.

Karnety dwudniowe na piątek i sobotę dostępne są w salonach Empik oraz w sklepie festiwalowym, w cenie 230 zł. Te obejmujące niedzielę są o 60 zł droższe.