Już 1 czerwca w Studio Koncertowym im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie, odbędzie się premierowy koncert albumu “Shades of Love”. Start o godz. 19:00, wstęp: 40 zł. Bilety dostępne będą na stronie sklep.polskieradio.pl.

Wśród niespodzianek jakie Ania przygotowała jest przybycie gości specjalnych. Na scenie poza Anią i zespołu w składzie: Grzegorz “Jabco” Jabłoński – instrumenty klawiszowe / Piotr Żaczek – bas / Robert Luty – perkusja / Maciej “Envee” Goliński – samplery / Kasia Dereń, Irena Kijewska – chóry, będziemy mogli podziwiać: Adama Bałdycha, Marcina Wasilewskiego oraz Franka McComba.

Nowa płyta Ani Szarmach to fascynująca podróż przez dźwięki i muzyczne światy. Inteligentna, zaskakująca, genialnie zaaranżowana i świetnie zaśpiewana. Efekt miłości, poszukiwań nowych dróg i brzmień.

Ogromną rolę w tworzeniu albumu odegrali goście, choćby Frank McComb i Marcin Wasilewski, i odpowiedzialny za mastering Chris Athens, który masterował albumy takich artystów, jak Erykah Badu, Usher, Cassandra Wilson czy Norah Jones.