Patrycja Zarychta – absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, specjalność wokalistyka jazzowa.

Współpracowała m.in. z Wojtkiem Pilichowskim (Pi Electro Step, Pilichowski Band), Michałem Wierbą (Michał Wierba Doppelganger Project – Premiera 2014), Stealpot (Days mad of glass 2014), Arkiem Skolikiem (Skolik plays Minugus). Brała gościnny udział na płycie Pilichowski Band – DVD „Live in Kliczków” 2012.

Szkoliła swój głos pod czujnym okiem wybitnych pedagogów: Eli Zapendowskiej, Justyny Motylskiej, Ani Szarmach, Kuby Badacha, Joshua Alamau, Teri Stock, Mary Ann Kehler. Na swoim koncie ma wiele nagrod na konkursach i festiwalach ogólnopolskich. Zdobywczyni Secjalnego Mikrofonu Radia Kielce – Wokalistka Roku 2013 oraz Przebój Roku 2014. Finalistka Festiwalu „Na fali – Przebojowe Duety” Koszalin 2014 i finalistka Ogólnopolskiego Festiwalu Urban Tunes Katowice 2015.

Ta płyta jest o dorastaniu i poznawaniu siebie, o zgłębianiu różnych zakamarków własnej duszy. O zmaganiach ze światem, o tym, że zawsze trzeba być sobą i co najważniejsze – trzeba pokochać siebie. Tekstowo to wypadkowa przeżyć zbieranych przez lata, swoista podróż po meandrach naszej podświadomości, muzycznie – przekraczanie granic, nie tylko terytorialnych.
Miało być brudno, miało być afrykańsko, soulowo, ale przede wszystkim prosto z serca. Przeraża mnie sterylność i plastikowość produkcji, która zabija większość emocji, a przecież nie o to chodzi w muzyce. Dlatego staraliśmy się, aby całość była jak najbardziej naturalna, prawdziwa i szczera.

www.youtube.com/watch?v=qZ0hqr0UiKY

Wysyłając dobro w wszechświat trzeba mieć świadomość, że to dobro zawsze wraca, w różnej postaci z rożnych stron. Moim dobrem jest dzielenie się ta płyta z Wami. Wspaniali muzycy, z którymi miałam przyjemność pracować to najczystszy skarb. Tym bardziej cieszę się, ze mogłam chociaż skrawek ich umiejętności i serca uchwycić na tej płycie i przemycić dla Was (i troszkę dla siebie).

Patrycja Zarychta – wokal / Michał Urbaniak – skrzypce / Marek Pędziwiatr – instrumenty klawiszowe, aranżacja / Piotr Żaczek – bas / Wojtek Fedkowicz – perkusja / Łukasz Rakalski – puzon, aranżacja sekcji dętej / Klaudiusz Kłosek – trąbka / Olaf Węgier – saksofon
Realizacja dźwięku, miks – Jarek Toifl
Zarejestrowano w studiu MaqRecords | Wydawca: Agencja Muzyczna Polskiego Radia