Międzynarodowy Dzień Jazzu przypada 30 kwietnia, w związku z tym, że w Polsce po raz czwarty zapraszamy na specjalny koncert, który odbędzie się właśnie tego dnia, o godz. 19:30 w warszawskim Klubie Harenda przy Krakowskim Przedmieściu 4/6. Koncertowi towarzyszyć będzie wernisaż wystawy “Jazz kreską pisany” Mai Tomaszewskiej – godz. 18:00

www.youtube.com/watch?v=_r3Iftj_-0I

plakat-a3

Na koncert składać się będą największe przeboje Louisa Armstronga. W muzyczny świat Louisa Armstronga wprowadzi nas Michał Pijewski, który jako jedna z nielicznych osób gra i śpiewa ponad 50 utworów Louisa, od wczesnych nagrań z okresu Chicago (“Hot Five” czy “Hot Seven”) do późniejszych pochodzących z Louis Armstrong And His All Stars. Tutaj niezapomniane “What A Wonderfull World” czy “Ramona”.
Występował poza polską w Niemczech, Hiszpanii, Francji orazna scenie polonijnej w Chicago w USA. Nagrał kilka płyt ze składami zarówno Jazzowymi jak i grającymi muzykę do tańca.

Skład: Michał Pijewski – wokal, pianino, klarnet / Ireneusz Kozłowski – kontrabas / Jerzy Więckowski – perkusja / Marek Słoma Słomiński – banjo, gitara.

Więcej: https://www.facebook.com/events/540398736120808/