Na dwa dni przez oficjalną premierą, Anthony Hamilton zaprezentował w sieci wszystkie utwory ze swojej najnowszej płyty zatytułowanej „What I’m Feelin’„. Całego albumu możecie posłuchać poniżej.

Wydawcą płyty jest wytwórnia RCA Records. Na krążku znalazło się dwanaście utworów, w tym m.in. singiel „Amen”, który artysta nagrał w Miami we współpracy z Salaamem Remim i Jamesem Poyserem. Oprócz tego, materiał współtworzyli z wokalistą m.in. z Mark Batson, Harold Lilly oraz Chuck Harmony.

Jak wyznał w jednym z wywiadów Hamilton:

“What I’m Feelin’” to dla mnie bardzo ważny album. Ponownie nawiązałem współpracę z Markiem Batsonem, który jest jednym z moich ulubionych producentów. To on wyprodukował moje najpopularniejsze utwory w karierze, więc to ma sens. Razem z moim współpracownikiem Bruce’em Irvinem, zdecydowaliśmy się nagrywać w Nashville, dlatego mogliśmy skoncetrować się na stworzeniu wyjątkowego brzmienia. (…) Jestem bardzo dumny z tej płyty.

Wiosną wokalista wyruszy w trasę koncertową razem z Fantasią. Para zagra łącznie dziesięć koncertów na terenie Stanów Zjednoczonych, a pierwszy z nich odbędzie się 21 kwietnia w nowojorskim Buffalo. Na liście miast, które odwiedzi duet, pojawiły się m.in. Chicago, Baltimore i Los Angeles, które będzie ostatnim przystankiem trasy. Koncert odbędzie się 21 maja. Sprzedaż biletów na poszczególne widowiska rozpocznie się w piątek, 4 marca.