W ostatni weekend lipca czeka nas pierwszy w Polsce występ Jamiego Woona po tym, jak jesienią wydał swoją ostatnią płytę. Artysta zagra w ramach Audioriver Festival, na dzień dzisiejszy niewiadomo, które dnia. Gwoli przypomnienia festiwal odbywa się w dniach 29-30 lipca.

www.youtu.be/8J0CjQjjy24

Niezwykle wszechstronny, brytyjski talent wokalny, którego twórczość trafia w gusta zarówno wielbicieli muzyki alternatywnej i elektronicznej, jak również do fanów wartościowego popu czy R&B. Jamie to absolwent prestiżowej London School for Performing Arts & Technology, popularny szczególnie dzięki wydanej w 2011 roku, doskonałej płycie pt. „Mirrorwriting”. To z niej pochodzą tak doceniane pozycje, jak „Night Air”, „Lady Luck”, czy „Shoulda”.

www.youtube.com/watch?v=PaeTAsBwWTs

Brytyjczyk przyjeżdża na Audioriver w doskonałym momencie – teraz jest już doświadczonym muzykiem, który niedawno wydanym albumem „Making Time” potwierdził, że świetnie przyjęty debiut „Mirrorwriting” nie był przypadkiem. Na nowej płycie mamy takie kompozycje, jak „Sharpness” czy „Celebration”, które spokojnie mogą konkurować z przebojami z poprzedniego krążka. Co ważne, koncert na Audioriver będzie pierwszą w Polsce okazją, by usłyszeć najnowszy materiał artysty na żywo.