“Honey” to wyjątkowa płyta, na której każdy utwór powstał przy współpracy z innym artystą! Premiera albumu już 29 kwietnia!

Katy B udało się zgromadzić całą plejadę gwiazd oraz najlepszych producentów sceny klubowej! Na płycie pojawiają się m.in. Four Tet, Floating Points, KAYTRANADA, Major Lazer, Craig David, Wilkinson, Sasha Keable, J Hus, Novelist, MssingNo i wielu innych!

Album zawiera też nową, nie słyszaną wcześniej wersję ostatniego przeboju Katy B – „Turn The Music Louder (Rumble)”.

„Honey” to zróżnicowany, a jednocześnie niezwykle spójny album – doskonała taneczna płyta, która jest zarówno poważna jak i zabawna, euforyczna i wzruszająca. Na „Honey” Katy B udowadnia, że jest zdecydowanie jedną z najbardziej utalentowanych i ekscytujących obecnie artystek sceny pop – nie tylko potrafi w uchwycić kwintesencję młodości, ale też nadać piosenkom bardziej uniwersalne znaczenie i z całą pewnością dotrzeć do tych odbiorców, którzy niekoniecznie utożsamiają się z kulturą klubową.

„Ten projekt wiele dla mnie znaczy, bo miałam przyjemność pracować z ludźmi, których podziwiam. Mam nadzieje, ze ludzie będą mieli tyle radości ze słuchania ile ja miałam podczas tworzenia” – wyznaje Katy B.

Zwiastunem albumu jest singiel “Who Am I”.

www.youtube.com/watch?v=LuRRCyOxL_M

Tracklista:
1. Katy B x KAYTRANADA — Honey
2. Katy B x Major Lazer x Craig David — Who Am I
3. Katy B x Wilkinson x Stamina MC — So Far Away
4. Katy B x Sasha Keable x JD. Reid — Chase Me
5. Katy B x The HeavyTrackerz x J Hus x D Double E — Lose Your Head
6. Katy B x Chris Lorenzo — I Wanna Be
7. Katy B x Four Tet x Floating Points — Calm Down
8. Katy B x Mr. Mitch — Heavy
9. KDA ft Katy B – Turn The Music Louder (Rumble)
10. Katy B x Jamie Jones x Kate Simko — Dark Delirium
11. Katy B x MssingNo x Geeneus — Water Rising
12. Katy B x Hannah Wants — Dreamers
13. Katy B x Novelist x Geeneus— Honey (Outro)

Na płycie pojawiają się: KAYTRANADA, Major Lazer, Craig David, Wilkinson, Stamina MC, Sasha Keable, JD. Reid, The HeavyTrackerz, J Hus, D Double E, Chris Lorenzo, Four Tet, Floating Points, Mr. Mitch, KDA, Jamie Jones, Kate Simko, MissingNo, Geeneus, Hannah Wants, Novelist.